0517 234 234

Over ons

Slaapschepen.nl is een onafhankelijk boekingskantoor voor charterschepen en een bemiddelaar in o.a. tijdelijke huisvesting aan boord van rijnpassagiersschepen. Wij beschikken landelijk over het grootste aanbod schepen en kunnen daardoor bij elke aanvraag het meest geschikte schip aanbieden.  Als je bij ons boekt, betaal je dezelfde vaste prijs als elders.  Begeleid van het beste advies. Onze medewerkers zijn dagelijks van 8.30 tot 17.00 uur telefonisch bereikbaar. Zij helpen je met hun vakbekwame kennis graag verder bij het zoeken naar een passend slaapschip. Naast Slaapschepen.nl is er nog het onderdeel: Zeilendeschepen.nl. En op onze website Hotelschepen.nl vind je uitgebreidere informatie over tijdelijke huisvesting aan boord van passagiersschepen.
Het bedrijf begon in 2010 in Franeker en is in de loop der jaren uitgegroeid tot een sterke, betrouwbare partner in de charterwereld. Het kantoor is vanaf 2015 gevestigd in Leeuwarden.

Ons team

Wij stellen ons graag aan je voor:

Mark Jongedijk, managing director
info@slaapschepen.nl

Marlous Stock, sales zakelijk
marlous@slaapschepen.nl

Anja Veenendaal, sales leisure
anja@slaapschepen.nl

Anita ten Velde, sales leisure
anita@slaapschepen.nl

Titia Huisman, bookkeeping
titia@slaapschepen.nl

Marianne Smit, bookkeeping
marianne@slaapschepen.nl

Laura Steringa, personeelszaken
laura@slaapschepen.nl

Harry Wedzinga, webdevelopment
harry@slaapschepen.nl

Carina Hensbroek, SEO/Content manager
carina@slaapschepen.nl